Placeholder
 • Thumbnails
 • Thumbnails
chemia profesjonalna

preparat do mycia powierzchni zmywalnych 1l, 5l

FIRMA: MEDI-SEPT

KOD PRODUCENTA: MC 210

OPIS:

Preparat do mycia powierzchni zmywalnych
 
Zastosowanie: Uniwersalny preparat do codziennego stosowania na różnych powierzchniach wodoodpornych takich jak: powierzchnie lakierowane, tworzywa sztuczne, płytki ceramiczne, marmur, szkło, drzwi i okna, meble itp. Nie pozostawia smug ani zacieków. Mytym powierzchniom nadaje delikatny połysk i przyjemny zapach, a także właściwości antystatyczne. Skutecznie usuwa zanieczyszczenia oraz chroni powierzchnię przed zabrudzeniem. Produkt został dopuszczony do stosowania w zakładach przetwórstwa spożywczego, również do powierzchni mających kontakt z żywnością. Tylko do użytku profesjonalnego.

Sposób użycia:  
W zależności od stopnia zabrudzenia stosować rozcieńczenie od 25 do 200 ml na 10 l zimnej wody. Umyć powierzchnię i zostawić do
wyschnięcia. Powierzchnie mające kontakt z żywnością dodatkowo spłukać wodą o jakości wody pitnej.

Skład:  
Związki powierzchniowo czynne, rozpuszczalniki rozpuszczalne w wodzie, związki kompleksujące, konserwant, kompozycja zapachowa, barwnik.

Opakowanie:
Butelka 1 l, Kanister 5 l
Posiada atest PZH HŻ

 • Hurtownia phu elvira
  51-168 Wrocław
  ul. Sołtysowicka 26a

kontakt

 • 530 066 579
  695 747 400
 • 71 32 510 45
  71 32 274 90
  71 39 364 96
 • elvira@elvira.pl

członkostwo

Jesteśmy członkiem Konsorcjum Handlowego Odra Pak Sp. z. o.o.

Jedyna ogólnopolska Grupa Zakupowa zrzeszająca hurtownie oraz producentów z branży opakowaniowej, środków czystości, artykułów biurowych, wyposażenia gastronomii, artykułów dekoracyjnych i AGD.